Patronen van bedrog

Patronen van bedrog

Momenteel vinden op diverse locaties boeiende lezingen plaats van Willem Middelkoop over macht, media, geld, olie en geopolitiek. ‘VS is een oligarchie en geen democratie’, zegt één van de presentatieslides. De macht is in handen van een kleine groep mensen.

Herstart
Middelkoop is oud-beurscommentator bij RTLZ en heeft bestsellers gepubliceerd zoals ‘Als de dollar valt’ en ‘The Big Reset’. Hij is ervan overtuigd dat het huidige financiële systeem op z’n eind loopt en we voor een grote ommekeer staan (zie ook artikel Crisistijd: jubeltijd! in AMEN 103).

Hij analyseert scherp wat er zoal achter de schermen van de (wereld)politiek, de bankenwereld en de massamedia gebeurt: ‘Niets is wat het lijkt’, ‘Geld wordt uit het niets gecreëerd’, ‘Veel oorlogen starten met false flag operaties’. In zijn drie uur durende multimediale presentatie toont hij aan dat veel van de echt belangrijke verhalen in deze wereld verborgen blijven. In de huidige wereld van spin-doctors en voorlichters is de Mainstream Media (MSM) voornamelijk gevuld met ‘nieuws’ dat op een of andere manier is ‘gefabriceerd’ of ‘gespind’. Hij toont een wereld van bedrog en rondom media, macht en geopolitiek.*)

‘Op het wereldtoneel danst de schaduw van de macht’. 

Voor meer info: Zie de website en volg hem op Twitter @wmiddelkoop. - Bron: Patronenvanbedrog.nl

*) Middelkoop laat o.a. generaal Wesley Clark zien die spreekt over een memo in het Pentagon, net na ‘Nine Eleven’, waarin stond dat Amerika in komende jaren landen als Irak, Syrië, e.a. zou aanvallen en hun regeringen omver werpen. We schreven er een artikel over in AMEN 110 (sept. 2013): ‘De kwestie Syrië – schimmig en grillig’. Daar ook video’s van oud-generaal Clark.

Zie ook: 

Volg AMEN Actueel op Twitter  en Facebook 

Duizenden lezers gingen u voor. Ondersteun AMEN. Word ook abonnee!

Nieuw in de Morgenroodreeks

De Morgenroodboekjes komen uit in de Morgenroodreeks: een serie Bijbelstudieboekjes die sinds 1960 wordt uitgegeven. De in deze reeks verschenen boekjes zijn handzaam en praktisch en helpen je verder om de Bijbel beter te leren kennen.

Het Wonder van het Licht

De wetenschap zegt dat licht de zichtbare en maakbare vorm van elektromagnetische straling is. Het ontstaat uit atomen die een aanzienlijke hoeveelheid energie bevatten. Wanneer deze atomen hun energie afgeven, stralen ze licht uit.

In dit Bijbelstudieboekje willen we ons echter niet zozeer richten op het natuurverschijnsel 'licht'. Daarover is al veel geschreven. In plaats daarvan gaan we dieper in op de overdrachtelijke betekenis van het geestelijk licht. Centraal staan daarbij de woorden van de Heiland Zelf, Die in Johannes 8:12 zegt: "Ik ben het Licht van de wereld; wie Mij volgt, zal beslist niet in de duisternis wandelen, maar zal het licht van het leven hebben".

Ook als e-book verkrijgbaar!

Meer info & bestellen 'Het Wonder van het Licht'

MOZES

Mozes heeft een belangrijke plaats in het plan van God. Zijn naam komt meer dan achthonderdvijftigmaal voor in de Bijbel. Er is niemand in de Bijbel tot wie de HEERE zo vaak en veel gesproken heeft. Zijn lange leven is verdeeld in drie perioden van veertig jaar. Aan het einde van zijn leven mocht hij zijn volk tot aan de grens van het beloofde land brengen.
Mozes wordt onder meer genoemd: de man Gods, Zijn dienaar, Zijn uitverkorene en profeet. God sprak "tot Mozes van aangezicht tot aangezicht, zoals een man met zijn vriend spreekt" (Exod. 33:11a). En andersom noemde Mozes de HEERE: Mijn God!

Ook als e-book verkrijgbaar!

Meer info & bestellen 'MOZES'

De NAMEN in de Bijbel - 3e druk

In de Bijbel hebben namen een belangrijke betekenis. Vaak leren zij ons iets over het wezen en de aard van een persoon of een plaats. Bijbelse geschiedenissen krijgen meer 'kleur' wanneer we de betekenis kennen van de namen, die er in voorkomen.

Een 'saai' hoofdstuk als Genesis 5 gaat opeens leven. We begrijpen misschien iets meer van de grootte en het karakter van Abrahams geloof in Genesis 22, als we weten wat de betekenis is van Moria. De geschiedenis van de geboorte van Benjamin (Genesis 35) blijkt, wanneer we de betekenis van de namen in dit gedeelte onderzoeken, een grote profetische diepgang te hebben met betrekking tot de Heere Jezus Christus, Die ook in Bethlehem (= broodhuis) geboren werd ...

Zo zijn er vele voorbeelden te noemen, waarbij de betekenis der namen meer zicht geeft op de rijke inhoud van Bijbelse geschiedenissen. Met dit boek kunt u het zelf ontdekken.

Dit is inmiddels de derde druk van deze unieke uitgave!

  • Met een complete lijst met alle namen in het Oude en Nieuwe Testament; 
  • Voorzien van de Hebreeuwse en Griekse grondtekst (en de uitspraak daarvan);
  • De namen van God staan in de spelling van de Statenvertaling, de Herziene Statenvertaling, de NBG-’51-vertaling en de NBV;
  • Elke naam is voorzien van een betekenis, dan wel waarschijnlijke betekenis; 
  • Inclusief een complete lijst met alle schriftplaatsen waar de namen voorkomen, waar nodig uitgesplitst in verschillende personen, plaatsen, etc.;
  • Prachtige en stevige uitvoering;
  • Mooi om te hebben, maar ook heel mooi om weg te geven!

Meer info & bestellen 'De NAMEN in de Bijbel''