Christenen in Moslim-gebieden bedreigd met uitroeiing

Christenen in Moslim-gebieden bedreigd met uitroeiing

Volgens de stichting van Walid Shoebat is de ´grootste holocaust in de menselijke geschiedenis al begonnen´. Shoebat is een voormalig lid van de Moslim Broederschap en nu een bekeerde en overtuigde vredesactivist.
Keith Davis schrijft op de website shoebat.com over christenen in Azië, het Midden-Oosten en Africa: “Een nieuwe Holocaust komt over deze christenen. De regeringen van het Westen, de media en de kerk horen we daarover nauwelijks. Als het gaat om actie, lijkt men zich amper bewust van de verantwoordelijkheid naar de mensheid toe. Vorig jaar werden 165.000 christenen vermoord. In de afgelopen tien jaar zijn miljoenen christenen ontheemd in Syrië, Irak, Pakistan, Nigeria, Guinea, Soedan en andere plaatsen.
De wereldmachten negeren het en doen niets, en lijken zelfs minder oog te hebben voor het lot van de christenen dan die voor van de Joden in de jaren ´30, voorafgaand aan de 2e Wereldoorlog.”

Op internet zijn talloze (vaak gruwelijke) video´s te zien van onthoofdingen van christenen onder luid geroep van omstanders ´allahu akbar´ (god is groot). Velen verwachten dat het aantal moordpartijen in naam van allah de komende tijd aanzienlijk zal toenemen, zodat miljoenen christenen worden bedreigd.

Bloed in de verkoop

Onlangs heeft een in Syrië werkzame non in Duitsland een lezing gegeven met videomateriaal waarin ze de gruwelijkheden laat zien.
In die presentatie vertelt deze zuster over verkrachtingen van vrouwen en kinderen, martelingen van jongens en vaders, vaak met de dood tot gevolg.
Ook vertelt ze van haar kennismaking met één van de islamitische moordenaars die zodanig in gewetensnood en psychische problemen kwam. Hij werd christen en moest alles achter zich laten. Hij vertelde dat een flesje ´christelijk´ bloed voor fanatici in Saoedi-Arabië bijvoorbeeld, wel $ 100.000 waard is. Zij zijn ervan overtuigd deel te nemen aan ´het moordoffer van allah´ als zij hun handen in dit martelaarsbloed wassen!

Bekijk hier de video (Duits gesproken, Engels ondertiteld).

Duizenden lezers gingen u voor. Ondersteun AMEN. Word ook abonnee!

Nieuw in de Morgenroodreeks

De Morgenroodboekjes komen uit in de Morgenroodreeks: een serie Bijbelstudieboekjes die sinds 1960 wordt uitgegeven. De in deze reeks verschenen boekjes zijn handzaam en praktisch en helpen je verder om de Bijbel beter te leren kennen.

Het Wonder van het Licht

De wetenschap zegt dat licht de zichtbare en maakbare vorm van elektromagnetische straling is. Het ontstaat uit atomen die een aanzienlijke hoeveelheid energie bevatten. Wanneer deze atomen hun energie afgeven, stralen ze licht uit.

In dit Bijbelstudieboekje willen we ons echter niet zozeer richten op het natuurverschijnsel 'licht'. Daarover is al veel geschreven. In plaats daarvan gaan we dieper in op de overdrachtelijke betekenis van het geestelijk licht. Centraal staan daarbij de woorden van de Heiland Zelf, Die in Johannes 8:12 zegt: "Ik ben het Licht van de wereld; wie Mij volgt, zal beslist niet in de duisternis wandelen, maar zal het licht van het leven hebben".

Ook als e-book verkrijgbaar!

Meer info & bestellen 'Het Wonder van het Licht'

MOZES

Mozes heeft een belangrijke plaats in het plan van God. Zijn naam komt meer dan achthonderdvijftigmaal voor in de Bijbel. Er is niemand in de Bijbel tot wie de HEERE zo vaak en veel gesproken heeft. Zijn lange leven is verdeeld in drie perioden van veertig jaar. Aan het einde van zijn leven mocht hij zijn volk tot aan de grens van het beloofde land brengen.
Mozes wordt onder meer genoemd: de man Gods, Zijn dienaar, Zijn uitverkorene en profeet. God sprak "tot Mozes van aangezicht tot aangezicht, zoals een man met zijn vriend spreekt" (Exod. 33:11a). En andersom noemde Mozes de HEERE: Mijn God!

Ook als e-book verkrijgbaar!

Meer info & bestellen 'MOZES'

De NAMEN in de Bijbel - 3e druk

In de Bijbel hebben namen een belangrijke betekenis. Vaak leren zij ons iets over het wezen en de aard van een persoon of een plaats. Bijbelse geschiedenissen krijgen meer 'kleur' wanneer we de betekenis kennen van de namen, die er in voorkomen.

Een 'saai' hoofdstuk als Genesis 5 gaat opeens leven. We begrijpen misschien iets meer van de grootte en het karakter van Abrahams geloof in Genesis 22, als we weten wat de betekenis is van Moria. De geschiedenis van de geboorte van Benjamin (Genesis 35) blijkt, wanneer we de betekenis van de namen in dit gedeelte onderzoeken, een grote profetische diepgang te hebben met betrekking tot de Heere Jezus Christus, Die ook in Bethlehem (= broodhuis) geboren werd ...

Zo zijn er vele voorbeelden te noemen, waarbij de betekenis der namen meer zicht geeft op de rijke inhoud van Bijbelse geschiedenissen. Met dit boek kunt u het zelf ontdekken.

Dit is inmiddels de derde druk van deze unieke uitgave!

  • Met een complete lijst met alle namen in het Oude en Nieuwe Testament; 
  • Voorzien van de Hebreeuwse en Griekse grondtekst (en de uitspraak daarvan);
  • De namen van God staan in de spelling van de Statenvertaling, de Herziene Statenvertaling, de NBG-’51-vertaling en de NBV;
  • Elke naam is voorzien van een betekenis, dan wel waarschijnlijke betekenis; 
  • Inclusief een complete lijst met alle schriftplaatsen waar de namen voorkomen, waar nodig uitgesplitst in verschillende personen, plaatsen, etc.;
  • Prachtige en stevige uitvoering;
  • Mooi om te hebben, maar ook heel mooi om weg te geven!

Meer info & bestellen 'De NAMEN in de Bijbel''