Vitaminen tegen zelfbeklag

Vitaminen tegen zelfbeklag

AMEN 48 - Vitaminen (tegen zelfbeklag:P)

Jij zegt: Onmogelijk !
God zegt: Wat bij mensen onmogelijk is, is mogelijk bij God. (Luk.18:27)

Jij zegt: Ik ben te moe.
God zegt: Komt tot mij, allen, allen die vermoeid en belast zijt, en Ik zal U rust geven. (Matth.11 : 28 – 30)

Jij zegt: Niemand houdt echt van mij.
God zegt: Want alzo lief heeft God de wereld gehad, dat Hij zijn eniggeboren Zoon gegeven heeft, opdat een ieder, die in Hem gelooft, niet verloren ga, maar eeuwig leven heeft. (Joh.3:16)

Jij zegt: Ik kan niet meer verder.
God zegt: Mijn genade is u genoeg. ( 2 Kor.12:9)

Jij zegt: Ik krijg het niet op een rijtje.
God zegt: Vertrouw op de Here met uw ganse hart.Ken Hem in al uw wegen, dan zal Hij uw paden recht maken. (Spr.3:5+6)

Jij zegt: Ik kan het niet.
God zegt: Ik vermag alle dingen in Hem die mij kracht geeft. ( Fil.4:13)

Jij zegt: Ik ben tot niets goeds in staat.
God zegt: En God is bij machte alle genade in u overvloedig te schenken, opdat gij, in alle opzichten te allen tijde van alles genoegsaam voorzien, in alle goed werk overvloedig moogd zijn. ( 2 Kor.9:8)

Jij zegt: Het is niet de moeite waard.
God zegt: Wij weten nu dat God alle dingen doet medewerken ten goede voor hen, die God liefhebben, die volgens Zijn voornemen geroepenen zijn. (Rom.8:28)

Jij zegt: Ik kan het mezelf niet vergeven.
God zegt: Indien wij onze zonden belijden, Hij is getrouw en rechtvaardig om ons de zonden te vergeven en ons te reinigen van alle ongerechtigheid. (1 Joh.1:9)

Jij zegt: Ik kan niets organiseren.
God zegt: Mijn God zal in al uw behoeften naar Zijn rijkdom heerlijk voorzien, in Christus Jezus. ( Fil.4:19)

Jij zegt: Ik ben bang.
God zegt: Er is in de liefde geen vrees, maar de volmaakte liefde drijft de vrees uit; want de vrees houdt verband met straf en wie vreest is niet volmaakt in de liefde. (1 Joh. 4:18)

Jij zegt: Ik ben altijd bezorgd en gefrustreerd.
God zegt: Werpt al uw bekommernissen op Hem, want Hij zorgt voor u. (1 Petr. 5:7)

Jij zegt: Ik heb te weinig geloof.
God zegt: Want krachtens de genade die mij geschonken is, zegt ik een ieder van u, koester geen gedachten hoger dan u voegen, maar gedachten tot bedachtsaamheid, naar de mate van het geloof, dat God elkeen in het bijzonder toebedeeld. (Rom.12:3)

Jij zegt: Ik ben niet slim genoeg.
God zegt: Maar uit Hem is het dat gij in Christus Jezus zijt, die ons van God is geworden: wijsheid, rechtvaardigheid, heiliging en verlossing, opdat het zij, gelijk geschreven staat: Wie roemt, roeme in de Here. (1 Kor.1:30)

Jij zegt: Ik ben zo alleen.
God zegt: Laat uw wijze van doen onbaatzuchtig zijn, weest tevreden met wat gij hebt. Want Hij heeft gezegd: Ik zal u geenzins begeven, Ik zal u geenzins verlaten. (Hebr.13:5)

Duizenden lezers gingen u voor. Ondersteun AMEN. Word ook abonnee!

Nieuw in de Morgenroodreeks

De Morgenroodboekjes komen uit in de Morgenroodreeks: een serie Bijbelstudieboekjes die sinds 1960 wordt uitgegeven. De in deze reeks verschenen boekjes zijn handzaam en praktisch en helpen je verder om de Bijbel beter te leren kennen.

Het Wonder van het Zaad

Bagage voor onderweg

De weg door het leven is voor iedere gelovige uniek. Hoe bijzonder is het dat je die weg mag gaan samen met je Verlosser, de Heere Jezus Christus. Hij geeft je daarbij allerlei zekerheden mee vanuit Zijn Woord. Enkele van die zekerheden komen kort en bondig in dit boekje naar voren. De stukjes waarin dat gebeurt, zijn bemoedigend en geven je vastigheid in je geloof in Degene aan Wie je toebehoort. Hij gaat altijd met je mee!

Ook als e-book verkrijgbaar!

Meer info & bestellen 'Bagage voor onderweg'

Tweemaal bij name genoemd

Er staan in de Bijbel diverse geschiedenissen waarin mensen door God geroepen worden. In sommige gevallen horen mensen letterlijk de stem van God Die hun naam uitspreekt. Er zijn zeven personen die zelfs tweemaal bij name geroepen worden door God.
Denk aan Abraham die op het moment dat hij bereid is zijn zoon te offeren, tweemaal geroepen wordt: "Abraham, Abraham!". Of denk aan dat moment dat Maria aan de voeten van de Heere Jezus naar Zijn woord zit te luisteren en Martha vindt dat zij veel te veel werk moet doen. De Heere zegt tegen haar: "Martha, Martha, u bent bezorgd en maakt u druk over veel dingen". Ook is er die indrukwekkende gebeurtenis op de weg naar Damascus als de verheerlijkte Heere zegt: "Saul, Saul, waarom vervolgt u Mij?".
Behalve mensen worden ook de Heere Jezus, God en Jeruzalem tweemaal aangesproken: “Heere, Heere”, “Jeruzalem, Jeruzalem” en “Mijn God, Mijn God”.

Meer info & bestellen 'Tweemaal bij name genoemd''