Vanaf 16% moslimaandeel is de islamisering onontkoombaar

Vanaf 16% moslimaandeel is de islamisering onontkoombaar

Islamdeskundige waarschuwt Europa!

Zodra het aandeel moslims op de totale bevolking 16% bereikt, is volgens een onderzoek van de Universiteit Harvard de islamisering van een land onontkoombaar en niet meer tegen te houden. Nikoletta Inzce, islamdeskundige van het in meerdere landen actieve ‘Centrum voor de studie van de politieke islam’, een stichting van de Amerikaanse islamcriticus Dr. Bill Warner, presenteerde voor de Hongaarse publieke omroep 22 juni j.l. onder andere de uitkomsten van een onderzoek van de Universiteit Harvard.

Nikoletta Incze wijst er in het begin van het interview op dat veel landen, die nu islamitisch zijn, oorspronkelijk christelijk waren, bijvoorbeeld Turkije, Egypte en Syrië. Ook in andere landen verdrong de islam de daar gepraktiseerde religie: Pakistan was hindoeïstisch, Afghanistan was boeddhistisch, in Iran overheerste het Zoroastrisme.

Europa
Volgens het onderzoek van de Universiteit Harvard zou de islamisering van een land al onontkoombaar zijn wanneer het aandeel moslims op de bevolking ongeveer 16% zou bedragen. Daarna zou het dan nog 100 tot 150 jaar duren totdat de islamisering zou zijn afgesloten.
Er zijn in Europa inmiddels al 44 miljoen ‘gelovigen’. In enkele West-Europese landen, waaronder bijvoorbeeld Duitsland, Nederland en Oostenrijk, ligt het percentage al tussen de 6% en de 9%. Deze percentages zullen toenemen wanneer de landen niets doen aan de islamisering. De islamdeskundige Michael Ley denkt dat het moslimaandeel in Oostenrijk over 10 jaar al ongeveer 20% zou kunnen bedragen. Bronnen: Unzensuriert.at en ejbron.wordpress.com.

Duizenden lezers gingen u voor. Ondersteun AMEN. Word ook abonnee!

Nieuw in de Morgenroodreeks

De Morgenroodboekjes komen uit in de Morgenroodreeks: een serie Bijbelstudieboekjes die sinds 1960 wordt uitgegeven. De in deze reeks verschenen boekjes zijn handzaam en praktisch en helpen je verder om de Bijbel beter te leren kennen.

Het Wonder van het Zaad

Bagage voor onderweg

De weg door het leven is voor iedere gelovige uniek. Hoe bijzonder is het dat je die weg mag gaan samen met je Verlosser, de Heere Jezus Christus. Hij geeft je daarbij allerlei zekerheden mee vanuit Zijn Woord. Enkele van die zekerheden komen kort en bondig in dit boekje naar voren. De stukjes waarin dat gebeurt, zijn bemoedigend en geven je vastigheid in je geloof in Degene aan Wie je toebehoort. Hij gaat altijd met je mee!

Ook als e-book verkrijgbaar!

Meer info & bestellen 'Bagage voor onderweg'

Tweemaal bij name genoemd

Er staan in de Bijbel diverse geschiedenissen waarin mensen door God geroepen worden. In sommige gevallen horen mensen letterlijk de stem van God Die hun naam uitspreekt. Er zijn zeven personen die zelfs tweemaal bij name geroepen worden door God.
Denk aan Abraham die op het moment dat hij bereid is zijn zoon te offeren, tweemaal geroepen wordt: "Abraham, Abraham!". Of denk aan dat moment dat Maria aan de voeten van de Heere Jezus naar Zijn woord zit te luisteren en Martha vindt dat zij veel te veel werk moet doen. De Heere zegt tegen haar: "Martha, Martha, u bent bezorgd en maakt u druk over veel dingen". Ook is er die indrukwekkende gebeurtenis op de weg naar Damascus als de verheerlijkte Heere zegt: "Saul, Saul, waarom vervolgt u Mij?".
Behalve mensen worden ook de Heere Jezus, God en Jeruzalem tweemaal aangesproken: “Heere, Heere”, “Jeruzalem, Jeruzalem” en “Mijn God, Mijn God”.

Meer info & bestellen 'Tweemaal bij name genoemd''